این روزها اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین ایرانیان تبدیل شده است. افرادی که دارای کسب و کار خاصی هستند و به دنبال فروش از طریق فضای مجازی‌اند، با داشتن یک پیج در اینستاگرام به راحتی می‌توانند لوازم خود را به فروش برسانند.

 

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، اینستاگرام به یکی از بهترین منابع درآمد مردم تبدیل شده است به صورتی که اینستاگرام ماهانه 800 میلیون کاربر از سراسر دنیا دارد. به سبب همین امر بسیاری از ادمین‌های پیج‌های اینستاگرامی به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستند.

همان طور که می‌دانید اینستاگرام در ایران به قدری محبوب شد که به راحتی جای فیسبوک را گرفت و به اولین شبکه اجتماعی در نزد مردم ایران تبدیل شد. کسب درآمد از طریق اینستاگرام به وسیله پیج‌هایی با موضوعات متفرقه و یا از طریق فروش اجناس و یا خدمات انجام می‌گیرد. در مورد اول ادمین پیج با تولید محتوای یونیک و کاربر پسند، فالوور جذب پیج خود می‌کند. مورد دوم نیز افراد با معرفی کالاها و یا خدمات می‌توانند فالوورها را جذب پیج خود کنند. جذب فالوور به خودی خود کار سختی است و شاید ماه‌ها طول بکشد تا پیج به حدی از تعداد فالوور برسد که فروش خوبی را برای صاحبان کسب و کارها به وجود آورد.


فرش اینستاگرام ,فالوور ,طریق ,فالوور اینستاگرام ,خرید فالوور ,خرید فالوور اینستاگرام منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سه سوت عشق - دانلود عکس و کارت پستال جدیدترین موزیک ها Pi-iran نمایندگی فروش بیمه پاسارگاد قیمت خرید جوجه یکروزه فروش مرغ روستای جوروند A.S.T.I دانلود فیلم ایرانی - اخبار سینمای ایران تحقیق,مقاله,پروژه,پرسشنامه,جزوه,حل تمرین طراحی وب و برنامه نویسی وب جواب جدول صفحه 80 کارگاه کارافرینی وتولید یازدهم انشاء آزاد صفحه ۵۶ هشتم پاسخ فعالیت های پودمان یک درس کارافرینی رمان انتقال یک بوسه دیوانه تر اژ مجنون جلد ۲ سیگارخوبع ولی اندازه داره ریاضی دوم ابتدایی بازیگر نقش گی فیلم پاتو کفش من نکن تحقیق درباره فایده ها وضررهااحتمالی تغییردرژن جانداران پاسداری ازمیهن